De Lange Horst

VDO divisie 1A
Frank Hanssen // Huub Huijs // Eric Janssen // Chris Thielen // Ivo Verdellen // Theo Verstegen

Actuele stand in 1A

#TeamnaamGespeeldGewonnenVerlorenPuntenStatus
1DC Sintermerte23158124
2DC de Zwaan 224168122
3DC Quatre Bras23158117
4DC de Sport23149115
5DC Cox 223158114
6DC de Hazewind 223149114
7DC Niens241311114
8DC D'n Oldtimer231310111
9DC Schuim 2231211111
10DC Boesjer221210105
11DC de Lange Horst2371685
12DC de Blokhut 22261678
13DC 't Midde 22371677
14DC de Zuidhoek 32322162

Team informatie

Welkom op onze persoonlijke webpagina van Dartteam De Lange. Het team 'De Lange Horst' bestaat uit 6 darters. Wij spelen vooral voor de gezelligheid en hebben onderling, ook tijdens de oefenavonden, veel plezier.

Speelschema & Actuele uitslagen

WeekDatumThuisteamUitteamUitslagStatus
3711-09-2018DC de Lange HorstDC de Zuidhoek 35 - 4
3818-09-2018DC Quatre BrasDC de Lange Horst6 - 3
39  25-09-2018DC KleuskensDC de Lange Horst3 - 6
4002-10-2018DC de Lange HorstDC de Zwaan 22 - 7
4109-10-2018DC Schuim 2DC de Lange Horst8 - 1
4323-10-2018DC de Lange HorstDC Boesjer4 - 5
4430-10-2018DC D'n OldtimerDC de Lange Horst6 - 3
4506-11-2018DC de Lange HorstDC 't Midde 26 - 3
4613-11-2018DC NiensDC de Lange Horst5 - 4
47  20-11-2018DC de Lange HorstDC Het Wapen van Velden5 - 4
4827-11-2018DC de Lange HorstDC Cox 23 - 6
4904-12-2018DC SintermerteDC de Lange Horst8 - 1
5011-12-2018DC de Lange HorstDC de Blokhut 26 - 3
5118-12-2018DC de Hazewind 2DC de Lange Horst6 - 3
52  25-12-2018Kerstmis 2019
01  01-01-2019Nieuwjaar 2019
02  08-01-2019DC de Lange HorstDC 't Midde3 - 6
0315-01-2019DC de Lange HorstDC de Sport4 - 5
0422-01-2019DC de Zuidhoek 3DC de Lange Horst3 - 6
05  29-01-2019DC De Lange Horst-3 - 6
0605-02-2019DC de Lange HorstDC Quatre Bras4 - 5
0712-02-2019DC de Zwaan 2DC de Lange Horst2 - 7
0819-02-2019DC de Lange HorstDC Schuim 23 - 6
0926-02-2019DC BoesjerDC de Lange Horst4 - 5
10  05-03-2019Carnaval 2019
1219-03-2019DC 't Midde 2DC de Lange Horst4 - 5
13  26-03-2019DC De Lange Horst
1221-03-2019DC de Lange HorstDC D'n Oldtimer4 - 5
13  28-03-2019DC De Lange Horst
1402-04-2019DC de Lange HorstDC Niens2 - 7
1509-04-2019DC Cox 2DC de Lange Horst8 - 1
1616-04-2019DC de Lange HorstDC Sintermerte3 - 6
1723-04-2019DC de Blokhut 2DC de Lange Horst--
1830-04-2019DC de Lange HorstDC de Hazewind 2--
1907-05-2019DC de SportDC de Lange Horst--
Legenda:      = VDO Beker wedstrijd      = In afwachting      = Vrij     

180-ers

NaamCompetitieBeker Totaal
Frank Hanssen617
Ivo Verdellen505
Theo Verstegen505
Huub Huijs404

100+ Finishes

NaamTypeFinish
Ivo VerdellenBeker 119
Theo VerstegenBeker 114
Ivo VerdellenBeker 112
Ivo VerdellenBeker 107
Frank HanssenBeker 100
Huub HuijsCompetitie140
Ivo VerdellenCompetitie135
Frank HanssenCompetitie114
Theo VerstegenCompetitie113
Huub HuijsCompetitie110
Ivo VerdellenCompetitie108
Ivo VerdellenCompetitie104
Ivo VerdellenCompetitie100