De Lange Horst

VDO divisie 1A
Mitch Huijs // Theo Jacobs // Rico Raassens // Chris Thielen // Tom Willemse

Actuele stand in 1A

#TeamnaamGespeeldGewonnenVerlorenPuntenStatus
1DC De Hazewind 219181114
2DC De Zwaan19145107
3DC D'n Oldtimer19145107
4Schuim1913699
5DC Quatre Bras1911895
6Schuim 41910989
7DC De Lange Horst1910987
8DC De Boesjer1810882
9DC Rootz 21981176
10DC Stammi1861276
11DC De Sport 21951468
12DC Cox 31871166
13DC De Blokhut 21931663
14DC Comeback1821650

Team informatie

Welkom op onze persoonlijke webpagina van Dartteam De Lange. Het team 'De Lange Horst' bestaat uit 5 darters. Wij spelen vooral voor de gezelligheid en hebben onderling, ook tijdens de oefenavonden, veel plezier.

Verder spelen we geregeld een potje darts bij DC Bar Slecht.

Speelschema & Actuele uitslagen

WeekDatumThuisteamUitteamUitslagStatus
3710-09-2019DC De Lange HorstDC De Hazewind 23 - 6
3817-09-2019DC Rootz 2DC De Lange Horst2 - 7
39  24-09-2019Schuim 7DC De Lange Horst1 - 8
4001-10-2019DC De Lange HorstDC De Zwaan3 - 6
4108-10-2019SchuimDC De Lange Horst8 - 1
4215-10-2019DC De Lange HorstDC De Sport 27 - 2
43  22-10-2019DC ComebackDC De Lange Horst3 - 6
4429-10-2019DC Quatre BrasDC De Lange Horst6 - 3
4505-11-2019DC De Lange HorstDC Cox 37 - 2
4612-11-2019DC De Lange HorstDC Comeback5 - 4
47  19-11-2019DC De Lange HorstDC D'n Oldtimer4 - 5
4826-11-2019DC De Blokhut 2DC De Lange Horst9 - 0
4903-12-2019DC De Lange HorstDC D'n Oldtimer7 - 2
5010-12-2019Schuim 4DC De Lange Horst4 - 5
5117-12-2019DC De Lange HorstDC Stammi4 - 5
52  24-12-2019Vrij
01  31-12-2019Vrij
02  07-01-2020Vrij
0314-01-2020DC De BoesjerDC De Lange Horst5 - 4
0421-01-2020DC De Hazewind 2DC De Lange Horst6 - 3
0528-01-2020DC De ZwaanDC De Lange Horst7 - 2
0604-02-2020DC De Lange HorstDC Rootz 28 - 1
07  11-02-2020Vrij
0818-02-2020DC De Lange HorstSchuim5 - 4
09  25-02-2020Vrij
1003-03-2020DC De Sport 2DC De Lange Horst1 - 8
1110-03-2020DC De Lange HorstDC Quatre Bras5 - 4
1217-03-2020DC Cox 3DC De Lange Horst-
13  24-03-2020Vrij
1431-03-2020DC ComebackDC De Lange Horst-
1507-04-2020DC De Lange HorstDC De Blokhut 2-
1614-04-2020DC D'n OldtimerDC De Lange Horst-
17  21-04-2020Vrij
1828-04-2020DC De Lange HorstSchuim 4-
19  05-05-2020Vrij
2012-05-2020DC StammiDC De Lange Horst-
2119-05-2020DC De Lange HorstDC De Boesjer-
Legenda:      = VDO Beker wedstrijd      = VrijSpeelschema (in ICS), Speelschema (in PDF) en Formulieren (in PDF)

180-ers

NaamCompetitieBeker Totaal
Theo Jacobs606
Mitch Huijs202
Rico Raassens202
Tom Willemse101

100+ Finishes

NaamTypeFinish
Rico RaassensBeker 116
Theo JacobsBeker 100
Mitch HuijsCompetitie126
Mitch HuijsCompetitie116
Mitch HuijsCompetitie114
Theo JacobsCompetitie114
Mitch HuijsCompetitie101