De Lange Horst 2

VDO divisie 1B
Mitch Huijs // Theo Jacobs // Koen Jenniskens // Rico Raassens // Tom Willemse

Actuele stand in 1B

#TeamnaamGespeeldGewonnenVerlorenPuntenStatus
1DC D'n Oldtimer 226260173
2DC Tommies26224171
3DC Schuim26206141
4DC Quatre Bras 226179127
5DC de Hazewind261511119
6DC Stammi261412114
7DC de Sport 2261214114
8DC de Lange Horst 2261016111
9DC Niens 2261016105
10DC de Zuidhoek 226917100
11DC Comeback2691798
12DC Sintermerte 22662094
13DC Umme 22662089
14DC de Tapperie2662082

Team informatie

Welkom op onze persoonlijke webpagina van Dartteam De Lange 2. Het team 'De Lange Horst 2' bestaat uit 5 darters. Wij spelen vooral voor de gezelligheid en hebben onderling, ook tijdens de oefenavonden, veel plezier.

Verder spelen we geregeld een potje darts bij DC Bar Slecht.

Speelschema & Actuele uitslagen

WeekDatumThuisteamUitteamUitslagStatus
3711-09-2018DC de Sport 2DC de Lange Horst 24 - 5
3818-09-2018DC de Lange Horst 2DC Quatre Bras 23 - 6
39  25-09-2018DC de Lange Horst 2DC 't Klöaske 36 - 3
4002-10-2018DC StammiDC de Lange Horst 26 - 3
4111-10-2018DC de Lange Horst 2DC Umme 26 - 3
4216-10-2018DC Niens 2DC de Lange Horst 27 - 2
43  23-10-2018DC de Lange Horst 2DC Tinus0 - 9
4430-10-2018DC de Lange Horst 2DC Comeback7 - 2
4506-11-2018DC de TapperieDC de Lange Horst 23 - 6
4613-11-2018DC de Lange Horst 2DC de Zuidhoek 24 - 5
4827-11-2018DC SchuimDC de Lange Horst 26 - 3
4904-12-2018DC de Lange Horst 2DC D'n Oldtimer 23 - 6
5011-12-2018DC TommiesDC de Lange Horst 27 - 2
5118-12-2018DC de Lange Horst 2DC Sintermerte 24 - 5
52  25-12-2018Kerstmis 2019
01  01-01-2019Nieuwjaar 2019
02  08-01-2019DC De Lange Horst 2---
0315-01-2019DC de HazewindDC de Lange Horst 23 - 6
0422-01-2019DC de Lange Horst 2DC de Sport 27 - 2
05  29-01-2019DC De Lange Horst 2-7 - 2
0605-02-2019DC Quatre Bras 2DC de Lange Horst 25 - 4
0712-02-2019DC de Lange Horst 2DC Stammi8 - 1
0819-02-2019DC Umme 2DC de Lange Horst 24 - 5
0926-02-2019DC de Lange Horst 2DC Niens 24 - 5
10  05-03-2019Carnaval 2019
1112-03-2019DC ComebackDC de Lange Horst 25 - 4
1219-03-2019DC de Lange Horst 2DC de Tapperie5 - 4
13  26-03-2019DC De Lange Horst 2
1326-03-2019DC de Zuidhoek 2DC de Lange Horst 26 - 3
1509-04-2019DC de Lange Horst 2DC Schuim4 - 5
1616-04-2019DC D'n Oldtimer 2DC de Lange Horst 29 - 0
1723-04-2019DC de Lange Horst 2DC Tommies1 - 8
1830-04-2019DC Sintermerte 2DC de Lange Horst 25 - 4
1907-05-2019DC de Lange Horst 2DC de Hazewind8 - 1
Legenda:      = VDO Beker wedstrijd      = In afwachting      = Vrij     

180-ers

NaamCompetitieBeker Totaal
Theo Jacobs516
Rico Raassens213
Tom Willemse101

100+ Finishes

NaamTypeFinish
Mitch HuijsCompetitie126
Mitch HuijsCompetitie106
Mitch HuijsCompetitie103