De Lange Horst 2

VDO divisie 2B
Peter Camps // Karel Camps // John van der Coelen // Kay Thijssen // Yorn Thijssen

Actuele stand in 2B

#TeamnaamGespeeldGewonnenVerlorenPuntenStatus
1DC De Zuidhoek 317152109
2DC Ut Midde 31713496
3DC 't Maf1711686
4DC Apollo 2179884
5DC Harmonie 31711682
6DC Stammi 21711681
7DC 't Ven1610679
8DC Oud Meerlo178979
9DC De Lange Horst 21710778
10DC 't Moment1771075
11DC De Sport 31741364
12DC De Nabber 41751261
13DC De Pool 21731453
14DC Manders 21611535

Team informatie

Welkom op onze persoonlijke webpagina van Dartteam De Lange 2. Het team 'De Lange Horst 2' bestaat uit 5 darters. Wij spelen vooral voor de gezelligheid en hebben onderling, ook tijdens de oefenavonden, veel plezier.

Speelschema & Actuele uitslagen

WeekDatumThuisteamUitteamUitslagStatus
3710-09-2019DC Ut Midde 3DC De Lange Horst 25 - 4
3817-09-2019DC De Lange Horst 2DC De Pool 26 - 3
39  24-09-2019DC 't Ven 2DC De Lange Horst 27 - 2
4001-10-2019DC 't MomentDC De Lange Horst 25 - 4
4108-10-2019DC De Lange Horst 2DC 't Ven2 - 7
4215-10-2019DC De Zuidhoek 3DC De Lange Horst 27 - 2
43  22-10-2019DC De Zwaan 3DC De Lange Horst 27 - 2
4429-10-2019DC De Lange Horst 2DC Manders 27 - 2
4505-11-2019DC De Sport 3DC De Lange Horst 23 - 6
4612-11-2019DC De Nabber 4DC De Lange Horst 24 - 5
47  19-11-2019Vrij
4826-11-2019DC De Lange Horst 2DC Oud Meerlo5 - 4
4903-12-2019DC Harmonie 3DC De Lange Horst 24 - 5
5010-12-2019DC De Lange Horst 2DC Apollo 26 - 3
5117-12-2019DC Stammi 2DC De Lange Horst 25 - 4
52  24-12-2019Vrij
01  31-12-2019Vrij
02  07-01-2020Vrij
0314-01-2020DC De Lange Horst 2DC 't Maf4 - 5
0421-01-2020DC De Lange Horst 2DC Ut Midde 32 - 7
05  28-01-2020Vrij
0604-02-2020DC De Pool 2DC De Lange Horst 23 - 6
0711-02-2020DC De Lange Horst 2DC 't Moment5 - 4
0818-02-2020DC 't VenDC De Lange Horst 24 - 5
09  25-02-2020Vrij
1003-03-2020DC De Lange Horst 2DC De Zuidhoek 3-
1110-03-2020DC Manders 2DC De Lange Horst 2-
1217-03-2020DC De Lange Horst 2DC De Sport 3-
13  24-03-2020Vrij
1431-03-2020DC De Lange Horst 2DC De Nabber 4-
1507-04-2020DC Oud MeerloDC De Lange Horst 2-
1614-04-2020DC De Lange Horst 2DC Harmonie 3-
17  21-04-2020Vrij
1828-04-2020DC Apollo 2DC De Lange Horst 2-
19  05-05-2020Vrij
2012-05-2020DC De Lange Horst 2DC Stammi 2-
2119-05-2020DC 't MafDC De Lange Horst 2-
Legenda:      = VDO Beker wedstrijd      = VrijSpeelschema (in ICS), Speelschema (in PDF) en Formulieren (in PDF)

180-ers

NaamCompetitieBeker Totaal
Karel Camps202
John van der Coelen202
Peter Camps101
Yorn Thijssen101

100+ Finishes

NaamTypeFinish
Karel CampsCompetitie164
John van der CoelenCompetitie101
Yorn ThijssenCompetitie100