De Lange Horst 3

VDO divisie 3C
Maurice Cremers // Ron Hagens // Paul Hermans // Peter Jacobs // Kevin Kerstjens // Gradje Nellen

Actuele stand in 3C

#TeamnaamGespeeldGewonnenVerlorenPuntenStatus
1DC Tinus 616151107
2DC 't Getske 21614289
3Schuim 81612486
4DC Pastoorshof169781
5DC Boostenhof 21610678
6PGV De Köster 2149574
7DC Tommies 4158765
8DC Stammi 5156963
9DC De Lange Horst 3156963
10DC Rub a Dub1641257
11DC 't Maf 41631354
12DC De Sport 81631353
13DC De Roës 41521339

Team informatie

Welkom op onze persoonlijke webpagina van Dartteam De Lange 3. Het team 'De Lange Horst 3' bestaat uit 6 darters. Wij spelen vooral voor de gezelligheid en hebben onderling, ook tijdens de oefenavonden, veel plezier.

Verder spelen we geregeld een potje darts bij DC Bar Slecht.

Speelschema & Actuele uitslagen

WeekDatumThuisteamUitteamUitslagStatus
3710-09-2019DC Tommies 4DC De Lange Horst 36 - 3
3817-09-2019DC De Lange Horst 3PGV De Köster 23 - 6
39  24-09-2019DC De Zuidhoek 5DC De Lange Horst 37 - 2
4001-10-2019DC PastoorshofDC De Lange Horst 36 - 3
4108-10-2019DC De Lange Horst 3Schuim 82 - 7
4215-10-2019DC 't Getske 2DC De Lange Horst 35 - 4
43  22-10-2019Vrij
4429-10-2019DC De Lange Horst 3DC 't Maf 46 - 3
4505-11-2019DC Boostenhof 2DC De Lange Horst 33 - 6
4612-11-2019DC Rub a DubDC De Lange Horst 35 - 4
47  19-11-2019DC De Lange Horst 3DC Jaks 27 - 2
48  26-11-2019Vrij
4903-12-2019DC Tinus 6DC De Lange Horst 35 - 4
5010-12-2019DC De Lange Horst 3DC De Sport 85 - 4
5117-12-2019DC Stammi 5DC De Lange Horst 34 - 5
52  24-12-2019Vrij
01  31-12-2019Vrij
02  07-01-2020DC Quatre Bras 2DC De Lange Horst 38 - 1
0314-01-2020DC De Lange Horst 3DC De Roës 46 - 3
0421-01-2020DC De Lange Horst 3DC Tommies 44 - 5
05  28-01-2020Vrij
06  04-02-2020Vrij
0711-02-2020DC De Lange Horst 3DC Pastoorshof5 - 4
0818-02-2020Schuim 8DC De Lange Horst 36 - 3
09  25-02-2020Vrij
1003-03-2020DC De Lange Horst 3DC 't Getske 2-
1110-03-2020DC 't Maf 4DC De Lange Horst 3-
1217-03-2020DC De Lange Horst 3DC Boostenhof 2-
1324-03-2020PGV De Köster 2DC De Lange Horst 3-
1431-03-2020DC De Lange Horst 3DC Rub a Dub-
15  07-04-2020Vrij
1614-04-2020DC De Lange Horst 3DC Tinus 6-
17  21-04-2020Vrij
1828-04-2020DC De Sport 8DC De Lange Horst 3-
19  05-05-2020Vrij
2012-05-2020DC De Lange Horst 3DC Stammi 5-
2119-05-2020DC De Roës 4DC De Lange Horst 3-
Legenda:      = VDO Beker wedstrijd      = VrijSpeelschema (in ICS), Speelschema (in PDF) en Formulieren (in PDF)

180-ers

NaamCompetitieBeker Totaal
Peter Jacobs303

100+ Finishes

NaamTypeFinish
Maurice CremersCompetitie104