De Lange Horst 3

VDO divisie 2A
Karel Camps // Peter Camps // John van der Coelen // Kay Thijssen // Yorn Thijssen

Actuele stand in 2A

#TeamnaamGespeeldGewonnenVerlorenPuntenStatus
1DC de Zwaan 326251168
2DC 't Midde 326206154
3DC Apollo26206142
4DC Cox 326179129
5DC de Lange Horst 3261610126
6DC de Witte Tegelen 2261610123
7DC 't Moment261016112
8DC de Sport 3261016111
9DC 't Heukske26917111
10DC D'n Tunnel 2261115108
11DC 't Ven26917102
12DC Manders 22691798
13DC Böems Jeu 42671988
14DC Schuim 62632366

Team informatie

Welkom op onze persoonlijke webpagina van Dartteam De Lange 3. Het team 'De Lange Horst 3' bestaat uit 5 darters. Wij spelen vooral voor de gezelligheid en hebben onderling, ook tijdens de oefenavonden, veel plezier.

Speelschema & Actuele uitslagen

WeekDatumThuisteamUitteamUitslagStatus
3711-09-2018DC de Lange Horst 3DC de Sport 37 - 2
3818-09-2018DC ApolloDC de Lange Horst 35 - 4
39  25-09-2018DC 't Midde 3DC de Lange Horst 34 - 5
4002-10-2018DC de Lange Horst 3DC de Zwaan 32 - 7
4109-10-2018DC Schuim 6DC de Lange Horst 32 - 7
4216-10-2018DC de Lange Horst 3DC Manders 25 - 4
4430-10-2018DC 't MomentDC de Lange Horst 37 - 2
4506-11-2018DC de Lange Horst 3DC 't Ven7 - 2
4613-11-2018DC 't Midde 3DC de Lange Horst 34 - 5
47  20-11-2018DC TommiesDC de Lange Horst 39 - 0
4827-11-2018DC de Lange Horst 3DC Cox 35 - 4
4904-12-2018DC 't HeukskeDC de Lange Horst 34 - 5
5011-12-2018DC de Lange Horst 3DC de Witte Tegelen 25 - 4
5118-12-2018DC D'n Tunnel 2DC de Lange Horst 34 - 5
52  25-12-2018Kerstmis 2019
01  01-01-2019Nieuwjaar 2019
02  08-01-2019DC De Lange Horst 3---
0315-01-2019DC de Lange Horst 3DC Böems Jeu 44 - 5
0422-01-2019DC de Sport 3DC de Lange Horst 33 - 6
05  29-01-2019DC De Lange Horst 3-3 - 6
0605-02-2019DC de Lange Horst 3DC Apollo3 - 6
0712-02-2019DC de Zwaan 3DC de Lange Horst 38 - 1
0926-02-2019DC Manders 2DC de Lange Horst 35 - 4
10  05-03-2019Carnaval 2019
1112-03-2019DC de Lange Horst 3DC 't Moment4 - 5
1219-03-2019DC 't VenDC de Lange Horst 34 - 5
13  26-03-2019DC De Lange Horst 3
1326-03-2019DC de Lange Horst 3DC Schuim 67 - 2
1509-04-2019DC Cox 3DC de Lange Horst 35 - 4
1511-04-2019DC de Lange Horst 3DC 't Midde 35 - 4
1616-04-2019DC de Lange Horst 3DC 't Heukske5 - 4
1723-04-2019DC de Witte Tegelen 2DC de Lange Horst 34 - 5
1830-04-2019DC de Lange Horst 3DC D'n Tunnel 27 - 2
1907-05-2019DC Böems Jeu 4DC de Lange Horst 31 - 8
Legenda:      = VDO Beker wedstrijd      = In afwachting      = Vrij     

180-ers

NaamCompetitieBeker Totaal
Karel Camps112
John van der Coelen415
Peter Camps101

100+ Finishes

NaamTypeFinish
John van der CoelenBeker 114
Peter CampsCompetitie127
Peter CampsCompetitie126
John van der CoelenCompetitie108
Yorn ThijssenCompetitie104
John van der CoelenCompetitie103