De Lange Horst 4

VDO divisie 3I
Rick Brouwers // Clarrissa van Helden // Hans Nieweg // Pascal van Roy // Twan Smits

Actuele stand in 3I

#TeamnaamGespeeldGewonnenVerlorenPuntenStatus
1DC 't Ven 315141117
2DC De Beurs 21611585
3DC De Lange Horst 41511483
4DC De Zwaan 61510582
5DC Cox 61511479
6DC De Sport 7179879
7DC De Roës 31771068
8DC Boostenhof 61761166
9DC Umme 31761162
10DC Rootz 4157859
11DC Jaks1631345
12DC VOS 21711639

Team informatie

Welkom op onze persoonlijke webpagina van Dartteam De Lange 5. Het team 'De Lange Horst 4' bestaat uit 4 darters. Wij spelen vooral voor de gezelligheid en hebben onderling, ook tijdens de oefenavonden, veel plezier.

Speelschema & Actuele uitslagen

WeekDatumThuisteamUitteamUitslagStatus
3710-09-2019DC De Lange Horst 4DC VOS 29 - 0
38  17-09-2019Vrij
39  24-09-2019DC De Lange Horst 4DC De Nabber 25 - 4
40  01-10-2019Vrij
4108-10-2019DC Umme 3DC De Lange Horst 44 - 5
4215-10-2019DC De Lange Horst 4DC De Sport 75 - 4
43  22-10-2019DC Ut MiddeDC De Lange Horst 48 - 1
44  29-10-2019Vrij
4505-11-2019DC De Lange Horst 4DC Cox 66 - 3
--07-11-2019DC JaksDC De Lange Horst 4-
4612-11-2019DC De Lange Horst 4DC Boostenhof 63 - 6
47  19-11-2019Vrij
4826-11-2019DC Rootz 4DC De Lange Horst 44 - 5
4903-12-2019DC De Lange Horst 4DC De Zwaan 66 - 3
5010-12-2019DC 't Ven 3DC De Lange Horst 48 - 1
5117-12-2019DC De Lange Horst 4DC De Beurs 24 - 5
52  24-12-2019Vrij
01  31-12-2019Vrij
02  07-01-2020Vrij
0314-01-2020DC De Roës 3DC De Lange Horst 42 - 7
0421-01-2020DC VOS 2DC De Lange Horst 43 - 6
05  28-01-2020Vrij
06  04-02-2020Vrij
07  11-02-2020Vrij
0818-02-2020DC De Lange Horst 4DC Umme 39 - 0
09  25-02-2020Vrij
1003-03-2020DC De Sport 7DC De Lange Horst 45 - 4
1110-03-2020DC De Lange Horst 4DC Jaks7 - 2
1217-03-2020DC Cox 6DC De Lange Horst 4-
13  24-03-2020Vrij
1431-03-2020DC Boostenhof 6DC De Lange Horst 4-
1507-04-2020DC De Lange Horst 4DC Rootz 4-
1614-04-2020DC De Zwaan 6DC De Lange Horst 4-
17  21-04-2020Vrij
1828-04-2020DC De Lange Horst 4DC 't Ven 3-
19  05-05-2020Vrij
2012-05-2020DC De Beurs 2DC De Lange Horst 4-
2119-05-2020DC De Lange Horst 4DC De Roës 3-
Legenda:      = VDO Beker wedstrijd      = VrijSpeelschema (in ICS), Speelschema (in PDF) en Formulieren (in PDF)

180-ers

NaamCompetitieBeker Totaal
Hans Nieweg011
Twan Smits011
Rick Brouwers202

100+ Finishes

NaamTypeFinish
Twan SmitsBeker 105
Twan SmitsBeker 105
Twan SmitsCompetitie108
Twan SmitsCompetitie100