De Lange Horst 4

VDO divisie 3A
Maurice Cremers // Ron Hagens // Paul Hermans // Peter Jacobs // Kevin Kerstjens

Actuele stand in 3A

#TeamnaamGespeeldGewonnenVerlorenPuntenStatus
1DC 't Getske23176127
2DC Aaij Mert23176126
3DC de Roës23167121
4DC Schuim 823167118
5DC 't Heukske 223158118
6DC 't Maf 223149107
7DDC23815100
8DC 't Klöaske 323101397
9DC de Hazewind 323101394
10DC de Lange Horst 42371692
11DC de Witte Tegelen 32381589
12DC de Sport 42391487
13DC Tinus 42371687
14DC Debije 22371686

Team informatie

Welkom op onze persoonlijke webpagina van Dartteam De Lange 4. Het team 'De Lange Horst 4' bestaat uit 5 darters. Wij spelen vooral voor de gezelligheid en hebben onderling, ook tijdens de oefenavonden, veel plezier.

Verder spelen we geregeld een potje darts bij DC Bar Slecht.

Speelschema & Actuele uitslagen

WeekDatumThuisteamUitteamUitslagStatus
3711-09-2018DC de Lange Horst 4DC Aaij Mert4 - 5
3818-09-2018DC Tinus 4DC de Lange Horst 44 - 5
39  25-09-2018DC BreursDC de Lange Horst 46 - 3
4002-10-2018DC de Lange Horst 4DC de Roës7 - 2
4109-10-2018DC Schuim 8DC de Lange Horst 44 - 5
4216-10-2018DC de Lange Horst 4DC 't Getske3 - 6
4430-10-2018DC 't Maf 2DC de Lange Horst 47 - 2
4506-11-2018DC de Lange Horst 4DC 't Klöaske 34 - 5
4613-11-2018DDCDC de Lange Horst 45 - 4
47  20-11-2018DC de Lange Horst 4DC de Hazewind3 - 6
4827-11-2018DC de Lange Horst 4DC 't Heukske 22 - 7
4904-12-2018DC Debije 2DC de Lange Horst 42 - 7
5011-12-2018DC de Lange Horst 4DC de Hazewind 34 - 5
5118-12-2018DC de Witte Tegelen 3DC de Lange Horst 46 - 3
52  25-12-2018Kerstmis 2019
01  01-01-2019Nieuwjaar 2019
02  08-01-2019DC De Lange Horst 4---
0315-01-2019DC de Lange Horst 4DC de Sport 45 - 4
0529-01-2019DC Aaij MertDC de Lange Horst 45 - 4
0605-02-2019DC de Lange Horst 4DC Tinus 43 - 6
0712-02-2019DC de RoësDC de Lange Horst 45 - 4
0819-02-2019DC de Lange Horst 4DC Schuim 85 - 4
0926-02-2019DC 't GetskeDC de Lange Horst 45 - 4
10  05-03-2019Carnaval 2019
1112-03-2019DC de Lange Horst 4DC 't Maf 23 - 6
1326-03-2019DC 't Klöaske 3DC de Lange Horst 45 - 4
1402-04-2019DC de Lange Horst 4DDC2 - 7
1509-04-2019DC 't Heukske 2DC de Lange Horst 47 - 2
1616-04-2019DC de Lange Horst 4DC Debije 26 - 3
1723-04-2019DC de Hazewind 3DC de Lange Horst 4--
1830-04-2019DC de Lange Horst 4DC de Witte Tegelen 3--
1907-05-2019DC de Sport 4DC de Lange Horst 4--
Legenda:      = VDO Beker wedstrijd      = In afwachting      = Vrij     

180-ers

NaamCompetitieBeker Totaal
Peter Jacobs202

100+ Finishes

NaamTypeFinish
Maurice CremersBeker 100
Ron HagensCompetitie112
Maurice CremersCompetitie110
Maurice CremersCompetitie108
Peter JacobsCompetitie105