De Lange Horst 5

VDO divisie 3B
Clarrissa van Helden // Hans Nieweg // Pascal van Roy // Bianca van Roy // Twan Smits

Actuele stand in 3B

#TeamnaamGespeeldGewonnenVerlorenPuntenStatus
1DC de Melderse 21311283
2DC Breurs 31310375
3DC Vos 2139466
4DC de Lange Horst 5138564
5DC Apollo 6139463
6DC Boostenhof 2137662
7DC Juliana137659
8DC Umme 4136759
9DC Niens 4137656
10DC Stammi 7135854
11DC de Mmol135853
12DC de Roës 31331053
13DC 't Kietske 51331041
14DC de Sport 91311231

Team informatie

Welkom op onze persoonlijke webpagina van Dartteam De Lange 5. Het team 'De Lange Horst 5' bestaat uit 5 darters. Wij spelen vooral voor de gezelligheid en hebben onderling, ook tijdens de oefenavonden, veel plezier.

Speelschema & Actuele uitslagen

WeekDatumThuisteamUitteamUitslagStatus
3711-09-2018DC de Sport 9DC de Lange Horst 53 - 6
3818-09-2018DC de Lange Horst 5DC Apollo 64 - 5
39  25-09-2018DC de Lange Horst 5DC Tommies 31 - 8
4002-10-2018DC Stammi 7DC de Lange Horst 53 - 6
4109-10-2018DC de Lange Horst 5DC Umme 44 - 5
4216-10-2018DC Boostenhof 2DC de Lange Horst 53 - 6
4430-10-2018DC de Lange Horst 5DC de Mmol3 - 6
4506-11-2018DC Vos 2DC de Lange Horst 53 - 6
4613-11-2018DC de Lange Horst 5DC Breurs 32 - 7
47  23-11-2018DC de Lange Horst 5DC 't Klöaske 34 - 5
4827-11-2018DC de Roës 3DC de Lange Horst 56 - 3
4904-12-2018DC de Lange Horst 5DC 't Kietske 57 - 2
5011-12-2018DC Niens 4DC de Lange Horst 53 - 6
5118-12-2018DC de Lange Horst 5DC de Melderse 25 - 4
52  25-12-2018Kerstmis 2019
01  01-01-2019Nieuwjaar 2019
02  08-01-2019DC De Lange Horst 5---
0315-01-2019DC JulianaDC de Lange Horst 5--
0422-01-2019DC de Lange Horst 5DC de Sport 9--
05  29-01-2019DC De Lange Horst 5---
0605-02-2019DC Apollo 6DC de Lange Horst 5--
0712-02-2019DC de Lange Horst 5DC Stammi 7--
0819-02-2019DC Umme 4DC de Lange Horst 5--
0926-02-2019DC de Lange Horst 5DC Boostenhof 2--
10  05-03-2019Carnaval 2019
1112-03-2019DC de MmolDC de Lange Horst 5--
1219-03-2019DC de Lange Horst 5DC Vos 2--
13  26-03-2019DC De Lange Horst 5---
1326-03-2019DC de Lange Horst 5DC Juliana--
1402-04-2019DC Breurs 3DC de Lange Horst 5--
1509-04-2019DC de Lange Horst 5DC de Roës 3--
1616-04-2019DC 't Kietske 5DC de Lange Horst 5--
1723-04-2019DC de Lange Horst 5DC Niens 4--
1830-04-2019DC de Melderse 2DC de Lange Horst 5--
Legenda:      = VDO Beker wedstrijd      = In afwachting      = Vrij     

180-ers

NaamCompetitieBeker Totaal
Twan Smits202

100+ Finishes

NaamTypeFinish
Twan SmitsBeker 104
Twan SmitsCompetitie122