De Lange Horst 5

VDO divisie 3B
Clarrissa van Helden // Hans Nieweg // Bianca van Roy // Pascal van Roy // Twan Smits

Actuele stand in 3B

#TeamnaamGespeeldGewonnenVerlorenPuntenStatus
1DC Breurs 323203144
2DC de Melderse 223185141
3DC Boostenhof 223176129
4DC de Lange Horst 524159117
5DC Juliana241311109
6DC Vos 2231310106
7DC de Mmol231112103
8DC Umme 423914103
9DC de Roës 323914100
10DC Niens 423111297
11DC Apollo 623121196
12DC Stammi 72371685
13DC 't Kietske 52361775
14DC de Sport 92312253

Team informatie

Welkom op onze persoonlijke webpagina van Dartteam De Lange 5. Het team 'De Lange Horst 5' bestaat uit 5 darters. Wij spelen vooral voor de gezelligheid en hebben onderling, ook tijdens de oefenavonden, veel plezier.

Speelschema & Actuele uitslagen

WeekDatumThuisteamUitteamUitslagStatus
3711-09-2018DC de Sport 9DC de Lange Horst 53 - 6
3818-09-2018DC de Lange Horst 5DC Apollo 64 - 5
39  25-09-2018DC de Lange Horst 5DC Tommies 31 - 8
4002-10-2018DC Stammi 7DC de Lange Horst 53 - 6
4109-10-2018DC de Lange Horst 5DC Umme 44 - 5
4216-10-2018DC Boostenhof 2DC de Lange Horst 53 - 6
4430-10-2018DC de Lange Horst 5DC de Mmol3 - 6
4506-11-2018DC Vos 2DC de Lange Horst 53 - 6
4613-11-2018DC de Lange Horst 5DC Breurs 32 - 7
47  23-11-2018DC de Lange Horst 5DC 't Klöaske 34 - 5
4827-11-2018DC de Roës 3DC de Lange Horst 56 - 3
4904-12-2018DC de Lange Horst 5DC 't Kietske 57 - 2
5011-12-2018DC Niens 4DC de Lange Horst 53 - 6
5118-12-2018DC de Lange Horst 5DC de Melderse 25 - 4
52  25-12-2018Kerstmis 2019
01  01-01-2019Nieuwjaar 2019
02  08-01-2019DC De Lange Horst 5---
0315-01-2019DC JulianaDC de Lange Horst 53 - 6
0501-02-2019DC de Lange Horst 5DC de Sport 97 - 2
0605-02-2019DC Apollo 6DC de Lange Horst 53 - 6
0712-02-2019DC de Lange Horst 5DC Stammi 77 - 2
0819-02-2019DC Umme 4DC de Lange Horst 54 - 5
0926-02-2019DC de Lange Horst 5DC Boostenhof 23 - 6
10  05-03-2019Carnaval 2019
1112-03-2019DC de MmolDC de Lange Horst 58 - 1
1219-03-2019DC de Lange Horst 5DC Vos 25 - 4
13  26-03-2019DC De Lange Horst 5
1326-03-2019DC de Lange Horst 5DC Juliana5 - 4
1402-04-2019DC Breurs 3DC de Lange Horst 56 - 3
1509-04-2019DC de Lange Horst 5DC de Roës 34 - 5
1616-04-2019DC 't Kietske 5DC de Lange Horst 52 - 7
1723-04-2019DC de Lange Horst 5DC Niens 4--
1830-04-2019DC de Melderse 2DC de Lange Horst 5--
Legenda:      = VDO Beker wedstrijd      = In afwachting      = Vrij     

180-ers

NaamCompetitieBeker Totaal
Twan Smits505

100+ Finishes

NaamTypeFinish
Twan SmitsBeker 104
Twan SmitsCompetitie155
Twan SmitsCompetitie122
Hans NiewegCompetitie109